search
top

Veikla plačiau

Mūsų veikla susideda iš:


Domėjimosi istorija
Apie tai, kaip žmonės rengdavosi, kokią šarvuotę dėvėjo, kaip atrodė jų kasdienė buitis sužinom iš archeologinių radinių, antkapių, skulptūrų, freskų, piktografijų bei istorinių veikalų. Taip pat bendradarbiaujame ir konsultuojamės su Vytauto Didžiojo Karo muziejumi.


Amatininkystės
Remdamiesi šaltiniais atkuriame tuometinio kario ekipuotę ir kilmingojo, miestiečio bei valstiečio buitį – aprangą, baldus, karo stovyklą, įvairius įrankius. Klubo nariai mokomi kaldinti šarvuotę iš plieno, dirbti su medžiu, oda, siūtis viduramžiškus drabužius. Domimės senoviškomis dainomis, šokiais, žaidimais, papročiais.

 

Karybos
Dalyvaujame turnyruose ir masinėse kovose, organizuojamose festivalių metu tarp karybos klubų. Kovos vyksta kiek įmanoma tikroviškos, su minimaliais veiksmų apribojimais. Tai naujas kontaktinis sportas, pareikalaujantis iš riterio didelės jėgos, ištvermės ir vikrumo. Todėl narys, susidomėjęs senovinės karybos menu, susipažįsta su amatininkyste ir pradeda sunkias treniruotes kelis kartus per savaitę. Konsultuojamės su kovos menų meistrais, nuolatos treniruojamės su kitais viduramžių karybos klubais, kad pasiektume geriausių rezultatų.

top